-

Місце Номер Атлет Категорія Команда Біг 5 км Темп Місце після 5 км Вело 2.5 км Вело 7.5 км Вело 12.5 км Вело 17.5 км Вело 20 км Темп Місце після вело 20 км Біг 2.5 км Результат
1 202 Турбаевский Владимир Чоловіки (19-34) SC Trisport 0:14:35 2:55 1 0:04:37 0:07:01 0:06:58 0:06:46 0:30:05 29,91 4 0:07:48 0:52:27
2 199 Маляр Дмитро Чоловіки (19-34) ОШВСМ 0:14:37 2:55 4 0:04:33 0:07:00 0:06:58 0:06:47 0:29:59 30,00 2 0:08:00 0:52:36
3 192 Сюткін Олексій Чоловіки (19-34) ШВСМ 0:14:36 2:55 2 0:04:35 0:07:00 0:13:41 0:30:07 29,87 5 0:07:58 0:52:39
4 89 Дем’янов Юліан Чоловіки (19-34) ШВСМ 0:14:38 2:55 6 0:04:34 0:07:00 0:06:58 0:06:47 0:30:01 29,98 3 0:08:04 0:52:41
5 128 Мартиненко Єгор Чоловіки (19-34) ОШВСМ 0:14:38 2:55 5 0:04:34 0:06:59 0:06:58 0:06:46 0:29:59 30,01 1 0:08:36 0:53:12
6 177 Курочкін Сергій Чоловіки (19-34) ШВСМ м. Києва 0:14:56 2:59 8 0:04:56 0:07:21 0:07:16 0:07:13 0:31:38 28,44 13 0:08:04 0:54:38
7 182 Вітолін Антон Чоловіки (19-34) Динамо / ШВСМ 0:15:11 3:02 11 0:04:58 0:07:51 0:07:10 0:06:51 0:31:22 28,68 10 0:08:14 0:54:47
8 88 Меньшиков Іван Чоловіки (19-34) Динамо / ШВСМ 0:14:56 2:59 7 0:04:56 0:07:22 0:07:15 0:07:14 0:31:41 28,41 14 0:08:17 0:54:53
9 15 Воронцов Віталій Юніори ШВСМ м. Києва 0:14:57 2:59 10 0:04:55 0:07:21 0:07:16 0:07:14 0:31:37 28,46 12 0:08:37 0:55:10
10 73 Золотухін Андрій Юніори ШВСМ 0:15:23 3:04 12 0:05:15 0:07:21 0:07:11 0:06:52 0:31:16 28,78 9 0:08:46 0:55:23
11 92 Шелест Олександр Чоловіки (19-34) ОШВСМ 0:14:36 2:55 3 0:04:36 0:07:13 0:15:16 0:32:18 27,86 19 0:08:41 0:55:34
12 78 Бойко Кирило Чоловіки (19-34) ОШВСМ 0:15:39 3:07 15 0:04:59 0:07:22 0:07:10 0:06:50 0:31:01 29,01 8 0:08:59 0:55:38
13 224 Дубинець Тарас Чоловіки (40-44) 0:16:30 3:18 20 0:05:06 0:06:48 0:06:51 0:06:45 0:30:20 29,66 6 0:09:07 0:55:57
14 83 Костенко Сергій Чоловіки (19-34) Динамо / ШВСМ 0:15:39 3:07 13 0:05:01 0:07:20 0:07:11 0:06:50 0:31:00 29,03 7 0:09:28 0:56:05
15 11 Марієвський Валентин Юніори Спартак / ОКДЮСШ 0:15:39 3:07 14 0:05:01 0:07:21 0:07:11 0:07:51 0:32:45 27,47 30 0:08:44 0:57:07
16 85 Мамітько Антон Чоловіки (19-34) Гаваї 0:14:57 2:59 9 0:05:16 0:07:48 0:07:10 0:07:39 0:33:27 26,90 40 0:09:27 0:57:50
17 93 Сінчишин Віктор Чоловіки (19-34) Динамо / ОШВСМ 0:15:59 3:11 16 0:05:30 0:07:26 0:07:18 0:07:40 0:33:07 27,18 34 0:09:00 0:58:05
18 187 Федоренко Олег Чоловіки (19-34) ОШВСМ 0:16:29 3:17 18 0:05:01 0:07:25 0:07:17 0:07:39 0:32:35 27,61 25 0:09:02 0:58:05
19 21 Кирилович Денис Юніори ДЮСШ А 0:16:31 3:18 21 0:05:00 0:07:24 0:07:17 0:32:41 27,53 27 0:09:05 0:58:16
20 74 Шабанов Дмитро Чоловіки (19-34) ШВСМ 0:16:31 3:18 22 0:04:59 0:07:24 0:07:00 0:07:29 0:31:52 28,23 15 0:09:56 0:58:18
21 97 Кохан Сергїй Чоловіки (19-34) ОШВСМ 0:16:46 3:21 25 0:05:43 0:07:23 0:07:19 0:07:34 0:32:57 27,31 32 0:08:48 0:58:30
22 111 Ткаченко Дмитро Чоловіки (19-34) TRIATMAN 0:16:30 3:18 19 0:05:06 0:07:18 0:07:18 0:07:41 0:32:45 27,47 29 0:09:24 0:58:39
23 208 Дрозд Сергей Чоловіки (35-39) SC Trisport 0:17:24 3:28 32 0:05:07 0:07:23 0:07:21 0:07:19 0:32:21 27,82 22 0:09:17 0:59:00
24 14 Cнесар Денис Юніори КДЮСШ№2 0:16:32 3:18 23 0:05:04 0:08:06 0:07:33 0:07:33 0:33:17 27,03 37 0:09:16 0:59:04
25 30 Соснова Вера Жінки (19-34) Динамо / ШВСМ 0:17:07 3:25 29 0:05:22 0:07:24 0:07:19 0:07:33 0:32:41 27,53 26 0:09:19 0:59:06
26 42 Кохан Олександра Жінки (19-34) ОШВСМ 0:17:26 3:29 33 0:05:04 0:07:23 0:07:19 0:07:33 0:32:21 27,82 21 0:09:26 0:59:11
27 209 Вечканов Константин Чоловіки (35-39) Capitaltri 0:17:09 3:25 31 0:05:21 0:07:24 0:07:20 0:07:34 0:32:46 27,46 31 0:09:19 0:59:13
28 5 Лаврушин Данііл Юніори МОН / ДЮСШ №11 0:16:50 3:22 26 0:05:36 0:07:29 0:07:20 0:07:33 0:33:07 27,17 35 0:09:23 0:59:19
29 22 Чаплікас Альгірдас Юніори ШВСМ 0:17:26 3:29 35 0:05:06 0:07:24 0:07:19 0:07:33 0:32:26 27,74 24 0:09:33 0:59:25
30 75 Косов Георгій Чоловіки (19-34) ШВСМ 0:16:53 3:22 28 0:04:42 0:07:20 0:07:19 0:07:39 0:32:12 27,94 18 0:10:23 0:59:27
31 172 Гришин Іван Чоловіки (19-34) 0:16:45 3:21 24 0:05:14 0:07:57 0:07:19 0:07:25 0:33:00 27,27 33 0:10:00 0:59:43
32 48 Прийма Софія Юніорки ЗСУ / ТриЛева 0:17:43 3:32 40 0:05:22 0:07:23 0:07:05 0:07:12 0:32:03 28,07 16 0:10:14 1:00:00
33 86 Степаненко Володимир Чоловіки (19-34) 3z 0:17:26 3:29 34 0:05:04 0:07:24 0:07:19 0:07:33 0:32:26 27,75 23 0:10:17 1:00:08
34 233 Луцишин Валентин Чоловіки (45-49) Dnepr Masters Cycling Команда 0:18:09 3:37 52 0:05:10 0:07:09 0:07:05 0:07:10 0:32:10 27,97 17 0:10:10 1:00:29
35 80 Заиченко Антон Чоловіки (19-34) 0:17:33 3:30 38 0:05:15 0:07:41 0:07:05 0:07:09 0:32:44 27,49 28 0:10:48 1:01:04
36 236 Білоус Олександр Чоловіки (45-49) Київ 0:18:06 3:37 48 0:05:14 0:07:26 0:07:41 0:07:48 0:33:40 26,72 45 0:09:25 1:01:11
37 61 Рижих Інна Жінки (19-34) ОШВСМ 0:18:29 3:41 55 0:04:52 0:07:25 0:07:41 0:07:47 0:33:09 27,15 36 0:09:37 1:01:13
38 190 Осипчук Олександр Чоловіки (19-34) 5 елемент 0:17:44 3:32 41 0:05:30 0:07:33 0:07:38 0:07:46 0:33:55 26,53 46 0:09:49 1:01:27
39 234 Ястребов Андрей Чоловіки (45-49) Триатман 0:18:06 3:37 47 0:05:16 0:07:25 0:07:37 0:07:47 0:33:31 26,85 42 0:10:02 1:01:37
40 235 Сорохан Андрій Чоловіки (45-49) TRILEWY 0:17:45 3:33 42 0:05:28 0:07:34 0:07:37 0:07:48 0:34:01 26,45 47 0:10:04 1:01:49
41 32 Крилова Маргарита Жінки (19-34) ШВСМ 0:17:51 3:34 44 0:05:22 0:07:15 0:07:05 0:07:50 0:33:18 27,01 38 0:10:48 1:01:57
42 175 Широкий Ігор Чоловіки (19-34) Triatman 0:18:09 3:37 51 0:05:12 0:07:26 0:07:39 0:07:47 0:33:33 26,82 43 0:10:57 1:02:37
43 240 Iщенко Григорiй Чоловіки (50-54) Арсенал 0:20:04 4:00 73 0:05:27 0:06:53 0:06:50 0:06:56 0:31:34 28,51 11 0:11:12 1:02:49
44 8 Фарбун Данило Юніори ШВСМ 0:18:08 3:37 50 0:05:50 0:08:12 0:07:38 0:07:31 0:34:31 26,07 50 0:10:36 1:03:13
45 9 Богуцький Маркіян Юніори Україна / ШВСМ 0:19:02 3:48 59 0:05:22 0:07:45 0:07:38 0:07:31 0:33:27 26,90 41 0:10:47 1:03:15
46 213 Цілувальников Олексій Чоловіки (35-39) - 0:18:47 3:45 56 0:05:38 0:07:46 0:07:37 0:07:31 0:34:09 26,35 49 0:10:25 1:03:19
47 237 Пащина Олексій Чоловіки (50-54) 0:17:51 3:34 43 0:05:23 0:08:31 0:08:03 0:07:32 0:34:49 25,84 55 0:10:45 1:03:25
48 184 Бойко Михаил Чоловіки (19-34) four seasons 0:19:15 3:51 63 0:05:44 0:07:57 0:07:21 0:07:17 0:33:26 26,91 39 0:10:47 1:03:27
49 180 Король Роман Чоловіки (19-34) Capitaltri 0:20:37 4:07 83 0:05:32 0:06:58 0:07:08 0:07:17 0:32:18 27,86 20 0:10:37 1:03:31
50 244 Осташин Юрий Чоловіки (55-59) SportPark 0:18:54 3:46 57 0:05:40 0:07:48 0:07:25 0:07:31 0:34:03 26,42 48 0:10:35 1:03:31
51 189 Москалик Юрій Чоловіки (19-34) Індивідуально 0:18:23 3:40 54 0:05:42 0:08:07 0:07:38 0:07:44 0:35:07 25,63 57 0:10:38 1:04:06
52 126 Садчіков Олександр Чоловіки (19-34) ЗСУ / ШВСМ 0:18:07 3:37 49 0:05:29 0:08:36 0:07:38 0:07:31 0:34:31 26,06 51 0:11:33 1:04:10
53 239 Рябцев Володимир Чоловіки (50-54) ТриЛеви 0:19:06 3:49 60 0:05:17 0:07:48 0:07:36 0:07:31 0:33:38 26,75 44 0:11:50 1:04:34
54 91 Коменотрус Максим Чоловіки (19-34) Арсенал 0:17:32 3:30 37 0:05:34 0:08:39 0:08:31 0:09:06 0:37:42 23,87 81 0:10:09 1:05:22
55 96 Есипчук Александр Чоловіки (19-34) Триатман 0:19:23 3:52 64 0:06:01 0:08:28 0:08:13 0:08:04 0:36:54 24,38 70 0:09:40 1:05:56
56 183 Атаманенко Андрій Чоловіки (19-34) Capitaltri 0:19:48 3:57 67 0:05:24 0:07:43 0:07:37 0:08:10 0:34:39 25,97 53 0:11:41 1:06:07
57 243 Рябов Володимир Чоловіки (55-59) Tri CheСlub 0:17:32 3:30 36 0:06:05 0:08:42 0:08:55 0:08:52 0:38:38 23,29 87 0:10:01 1:06:10
58 10 Мандзій Олексій Юніори ЗСУ / КДЮСШ-1 СКА 0:17:08 3:25 30 0:05:56 0:07:43 0:07:38 0:07:46 0:34:34 26,04 52 0:15:15 1:06:55
59 77 Кожушко Юрій Чоловіки (19-34) ЗСУ / КДЮСШ-1 СКА 0:16:52 3:22 27 0:05:29 0:08:28 0:08:32 0:08:42 0:36:52 24,41 67 0:13:13 1:06:56
60 193 Мелещенко Дмитро Чоловіки (19-34) 0:21:03 4:12 94 0:05:27 0:08:00 0:07:34 0:08:03 0:34:47 25,87 54 0:11:33 1:07:22
61 204 Гіренко Олександр Чоловіки (19-34) TRIATMAN 0:20:38 4:07 85 0:05:35 0:08:10 0:07:40 0:08:05 0:35:32 25,32 59 0:11:41 1:07:50
62 220 Кузьменко Валерій Чоловіки (35-39) 0:18:20 3:40 53 0:06:20 0:08:31 0:08:37 0:08:28 0:39:34 22,74 93 0:09:59 1:07:52
63 174 Нарижний Валерій Чоловіки (60-64) Спартак 0:20:12 4:02 77 0:05:31 0:08:16 0:08:00 0:08:07 0:35:27 25,38 58 0:12:15 1:07:53
64 231 Ясний Евгений Чоловіки (45-49) Триатман 0:20:36 4:07 82 0:05:26 0:07:44 0:08:16 0:08:05 0:34:57 25,74 56 0:12:35 1:08:07
65 7 Бут Іван Юніори 0:19:14 3:50 62 0:05:46 0:07:56 0:07:47 0:08:39 0:35:54 25,06 60 0:13:14 1:08:21
66 221 Мельников Владислав Чоловіки (35-39) SportPark 0:20:39 4:07 86 0:05:56 0:08:25 0:08:06 0:08:34 0:36:40 24,54 63 0:11:16 1:08:33
67 211 Офіцеров Юрій Чоловіки (35-39) CapitalTri 0:19:56 3:59 72 0:05:50 0:08:14 0:08:30 0:08:26 0:37:13 24,18 74 0:11:31 1:08:39
68 28 Пакшаева Анна Жінки (19-34) ШВСМ 0:20:15 4:03 78 0:05:36 0:08:23 0:08:18 0:08:32 0:37:04 24,28 73 0:11:23 1:08:41
69 245 Гавриленко Петр Чоловіки (55-59) Атлант V2 0:20:23 4:04 81 0:05:53 0:08:05 0:08:10 0:08:23 0:36:53 24,40 68 0:11:32 1:08:46
70 2 Павлова Олександра Юніорки МОН / ДЮСШ №11 0:20:51 4:10 91 0:06:14 0:08:41 0:08:44 0:08:20 0:37:47 23,81 83 0:11:14 1:09:51
71 24 Гетьман Анастасія Жінки (19-34) ЗСУ / ШВСМ 0:21:56 4:23 103 0:05:51 0:08:24 0:08:19 0:08:20 0:36:43 24,51 65 0:11:23 1:10:00
72 181 Чернявський Олег Чоловіки (19-34) 0:18:55 3:47 58 0:06:34 0:08:42 0:08:50 0:09:26 0:40:13 22,38 96 0:11:00 1:10:07
73 98 Стасюк Сергій Чоловіки (19-34) 0:20:22 4:04 80 0:06:09 0:08:01 0:08:28 0:08:26 0:37:31 23,98 76 0:12:15 1:10:08
74 203 Коваленко Ярослав Чоловіки (19-34) 0:19:39 3:55 66 0:05:43 0:08:28 0:08:12 0:08:04 0:35:57 25,03 61 0:14:37 1:10:12
75 197 Капланец Николай Чоловіки (19-34) Capitaltri 0:21:41 4:20 99 0:06:05 0:08:24 0:08:20 0:08:18 0:37:03 24,28 72 0:11:40 1:10:23
76 198 Красновський Олександр Чоловіки (19-34) CapitalTRI 0:21:56 4:23 104 0:06:08 0:08:31 0:08:14 0:08:33 0:37:32 23,98 77 0:11:01 1:10:28
77 230 Зелений Владислав Чоловіки (45-49) Київ 0:19:49 3:57 68 0:06:00 0:08:33 0:08:23 0:08:56 0:37:46 23,82 82 0:12:58 1:10:32
78 40 Великоцька Марія Жінки (19-34) 0:21:21 4:16 96 0:05:51 0:08:00 0:09:04 0:08:33 0:37:03 24,29 71 0:12:15 1:10:37
79 218 Кудрявцев Сергій Чоловіки (35-39) Три леви 0:21:55 4:23 102 0:05:59 0:08:17 0:08:16 0:08:21 0:36:43 24,51 64 0:12:03 1:10:40
80 173 Прищепчук Георгій Юніори СП Триатлон 0:20:38 4:07 84 0:05:58 0:09:11 0:08:43 0:08:20 0:38:19 23,48 86 0:11:44 1:10:40
81 3 Салькова Христина Юніорки ОШВСМ 0:20:51 4:10 90 0:06:13 0:08:49 0:08:35 0:08:20 0:37:40 23,89 80 0:12:16 1:10:46
82 201 Antonyuk Anton Чоловіки (19-34) 0:19:52 3:58 70 0:06:41 0:09:15 0:08:43 0:08:20 0:39:12 22,95 91 0:11:43 1:10:46
83 210 Lemekh Maksym Чоловіки (35-39) TRI-Club Osipchuk 0:21:02 4:12 93 0:06:13 0:08:25 0:08:50 0:08:18 0:37:40 23,89 79 0:12:29 1:11:10
84 94 Евангелий Александр Чоловіки (19-34) _ 0:19:38 3:55 65 0:06:08 0:09:03 0:08:58 0:08:52 0:39:46 22,63 94 0:11:46 1:11:10
85 225 Бригіда Андрій Чоловіки (40-44) 0:19:52 3:58 69 0:06:02 0:09:03 0:09:22 0:09:03 0:40:16 22,35 97 0:11:21 1:11:28
86 195 Орлов Александр Чоловіки (19-34) Х1 0:21:52 4:22 100 0:06:09 0:08:33 0:08:14 0:08:02 0:36:53 24,40 69 0:13:06 1:11:50
87 227 РОМАНЮК ОЛЕКСАНДР Чоловіки (40-44) 0:22:24 4:28 110 0:06:28 0:08:20 0:08:12 0:08:35 0:37:58 23,70 84 0:12:06 1:12:27
88 207 Лимаренко Максим Чоловіки (35-39) 0:22:42 4:32 112 0:06:08 0:08:21 0:08:14 0:08:27 0:37:24 24,06 75 0:12:22 1:12:27
89 196 Гончаренко Ігор Чоловіки (19-34) ProTriathlonSchool 0:20:49 4:09 87 0:06:24 0:08:36 0:09:01 0:09:11 0:39:24 22,84 92 0:12:16 1:12:27
90 31 Булавенець Любов Жінки (19-34) ЗСУ / ШВСМ 0:19:56 3:59 71 0:05:49 0:10:22 0:09:24 0:09:18 0:40:54 22,00 101 0:11:40 1:12:29
91 1 Покотило Марта Юніорки ОШВСМ 0:22:09 4:25 106 0:05:53 0:08:33 0:08:12 0:08:02 0:36:24 24,72 62 0:14:03 1:12:35
92 65 Василевська Наталія Жінки (35-39) 0:20:50 4:10 88 0:06:16 0:08:48 0:08:36 0:08:21 0:38:08 23,60 85 0:13:46 1:12:42
93 4 Бельська Анастасія Юніорки ДЮСШ А 0:22:59 4:35 113 0:05:57 0:08:16 0:07:36 0:08:47 0:36:51 24,42 66 0:13:33 1:13:21
94 232 Ткаченко Геннадій Чоловіки (45-49) самостійно 0:21:57 4:23 105 0:06:03 0:08:38 0:08:52 0:09:13 0:39:03 23,04 89 0:12:23 1:13:23
95 49 Постнікова Дарина Жінки (19-34) 0:22:21 4:28 108 0:06:24 0:08:27 0:08:42 0:08:53 0:38:39 23,28 88 0:12:27 1:13:26
96 188 Максименко Михайло Чоловіки (19-34) 0:20:22 4:04 79 0:25:16 0:09:12 0:41:25 21,72 105 0:11:40 1:13:26
97 25 Колпакчи Аліса Жінки (19-34) Інваспорт 0:21:54 4:22 101 0:06:33 0:08:48 0:08:39 0:08:54 0:39:11 22,97 90 0:12:29 1:13:33
98 12 Ткаченко Павло Юніори ШВСМ 0:18:02 3:36 45 0:05:55 0:09:00 0:08:53 0:08:19 0:37:32 23,97 78 0:18:39 1:14:12
99 194 Лунин Андрій Чоловіки (19-34) Арсенал 0:20:50 4:10 89 0:08:54 0:07:31 0:08:59 0:08:34 0:41:16 21,81 103 0:12:14 1:14:19
100 109 Рог Олег Чоловіки (19-34) Nike+ Run Club 0:22:24 4:28 109 0:06:29 0:09:01 0:09:21 0:09:21 0:40:51 22,03 100 0:11:09 1:14:23
101 50 Роздобудько Марина Жінки (19-34) Гаваї 0:21:19 4:15 95 0:06:24 0:08:46 0:09:20 0:09:28 0:40:50 22,04 99 0:12:21 1:14:28
102 238 Кутовий Ігор Чоловіки (50-54) Арсенал 0:17:35 3:31 39 0:07:00 0:10:43 0:10:46 0:11:06 0:46:48 19,23 123 0:10:10 1:14:33
103 35 Анікєєва Юлія Жінки (19-34) 0:21:33 4:18 98 0:06:30 0:09:10 0:08:42 0:08:52 0:39:53 22,56 95 0:13:23 1:14:48
104 69 Ястребова Юлія Жінки (45-49) Триатман 0:22:25 4:29 111 0:06:47 0:09:15 0:09:05 0:09:24 0:41:18 21,79 104 0:12:12 1:15:53
105 241 Дімітрієв Олег Чоловіки (50-54) Арсенал 0:20:11 4:02 76 0:06:52 0:09:42 0:09:59 0:10:14 0:43:45 20,57 116 0:12:02 1:15:57
106 84 Коломойцев Михаил Чоловіки (19-34) 0:20:06 4:01 75 0:05:43 0:08:22 0:08:34 0:14:03 0:43:09 20,86 113 0:12:49 1:16:03
107 200 Пилипчак Петро Чоловіки (19-34) 0:20:55 4:11 92 0:06:40 0:09:47 0:10:01 0:09:31 0:42:46 21,04 109 0:12:30 1:16:11
108 247 пивовар олександр Чоловіки (60-64) олімп 0:23:29 4:41 116 0:06:32 0:08:53 0:09:09 0:08:52 0:40:30 22,22 98 0:12:47 1:16:46
109 191 Вічев Сергій Чоловіки (19-34) 0:21:25 4:17 97 0:07:20 0:09:35 0:09:25 0:10:03 0:43:27 20,71 114 0:11:56 1:16:47
110 137 Олексюк Віта Жінки (19-34) 0:23:38 4:43 117 0:07:14 0:08:59 0:09:07 0:09:13 0:41:15 21,81 102 0:12:26 1:17:19
111 212 Шкварко Костянтин Чоловіки (35-39) 0:23:01 4:36 114 0:07:05 0:09:13 0:09:14 0:09:30 0:41:32 21,67 106 0:13:00 1:17:32
112 242 Кушніренко Микола Чоловіки (50-54) Арсенал 0:20:05 4:01 74 0:06:57 0:09:38 0:10:01 0:10:34 0:45:07 19,95 119 0:12:36 1:17:46
113 219 Вернигора Олег Чоловіки (35-39) Capital tri 0:23:42 4:44 118 0:07:15 0:09:07 0:09:18 0:09:17 0:42:47 21,03 110 0:13:35 1:20:03
114 70 Гетьман Інесса Жінки (45-49) triplclub 0:22:20 4:28 107 0:06:57 0:09:44 0:09:59 0:09:53 0:44:11 20,36 117 0:13:59 1:20:29
115 64 Білоус Юлія Жінки (35-39) Київ 0:24:28 4:53 121 0:07:28 0:09:43 0:09:35 0:09:23 0:42:56 20,96 112 0:13:14 1:20:37
116 248 Шульга Семен Чоловіки (60-64) Імпульс 0:19:12 3:50 61 0:07:49 0:11:32 0:11:23 0:11:18 0:49:55 18,03 124 0:11:33 1:20:39
117 116 Диденко Эдуард Чоловіки (19-34) Smart Group 0:24:21 4:52 120 0:07:04 0:09:13 0:09:27 0:09:23 0:42:24 21,22 108 0:14:00 1:20:45
118 250 назаренко василь Чоловіки (65+) марафон 0:25:19 5:03 124 0:06:55 0:09:26 0:09:14 0:09:19 0:41:58 21,44 107 0:14:24 1:21:40
119 217 Магдыш Андрей Чоловіки (35-39) Triatman 0:24:20 4:52 119 0:07:00 0:09:34 0:09:11 0:09:39 0:42:50 21,00 111 0:14:49 1:21:59
120 246 Іванов Володимир Павлович Чоловіки (60-64) Колос 0:23:13 4:38 115 0:07:07 0:10:38 0:10:48 0:10:32 0:46:17 19,44 121 0:13:06 1:22:34
121 223 Володин Андрей Чоловіки (40-44) Киев 0:24:35 4:55 122 0:07:22 0:09:42 0:09:35 0:43:27 20,71 115 0:16:24 1:24:25
122 26 Басмат Лідія Жінки (19-34) Nike + run club 0:26:36 5:19 126 0:07:00 0:09:55 0:10:07 0:09:42 0:44:12 20,35 118 0:14:53 1:25:41
123 249 Малиновский Димитрий Чоловіки (65+) Многоборец 0:25:15 5:03 123 0:07:46 0:10:14 0:10:09 0:10:36 0:46:44 19,26 122 0:14:20 1:26:17
124 71 ЗУБОК МАРІЯ Жінки (65+) АТЛАНТ-Y2 0:27:54 5:34 127 0:08:25 0:09:51 0:09:59 0:10:09 0:46:15 19,46 120 0:15:20 1:29:28
125 68 Полевая Татьяна Жінки (40-44) 0:25:33 5:06 125 0:08:09 0:10:49 0:11:24 0:12:34 0:51:47 17,38 125 0:15:43 1:33:02
126 176 Третьяков Артем Чоловіки (19-34) Три леви 0:16:11 3:14 17 0:05:49 126
127 47 Абдулова Анна Жінки (19-34) ОШВСМ 0:18:04 3:36 46 0:05:43 127
128 62 Яковенко Катерина Жінки (19-34) TRIATMAN
129 63 Колосок Наталия Жінки (19-34) РатникЪ
130 66 Биянова Татьяна Жінки (35-39) Київ
131 67 Глухова Світлана Жінки (40-44)
132 6 Ткаченко Павло Юніори
133 72 Косов Георгій Чоловіки (19-34)
134 76 Голінчак Святослав Чоловіки (19-34) КДЮСШ-1 СКА
135 79 Гуменюк Іван Чоловіки (19-34) Гаваї
136 81 Таран Артем Чоловіки (19-34) ОШВСМ
137 82 Тертишніков Сергій Чоловіки (19-34) Олімп.Надії
138 87 Стрюков Костянтин Чоловіки (19-34) Capitaltri
139 90 Шелест Олександр Чоловіки (19-34) Колос / ОШВСМ
140 95 Хадико Олександр Чоловіки (19-34) Sapik-team
141 99 Кулікалов Денис Чоловіки (19-34) DenAthlet
142 100 KULIKALOV DENIS Чоловіки (19-34) Sforza
143 105 Мошков Олексiй Чоловіки (19-34)
144 120 Коломиец Юрий Чоловіки (19-34)
145 125 Деговцов Игорь Чоловіки (19-34)
146 178 Швыдченко Игорь Чоловіки (19-34)
147 179 Пісарєр Костянтин Чоловіки (19-34) TRIATMAN
148 185 Харитонский Олег Чоловіки (19-34) Отбитые боксеры
149 186 Білоусов Роман Чоловіки (19-34)
150 205 Цуканов Олександр Чоловіки (19-34)
151 206 Єфанов Володимир Чоловіки (35-39) Білоцерківський марафон
152 214 Колосок Руслан Чоловіки (35-39) РатникЪ
153 215 Лещенко Сергій Чоловіки (35-39) Triatman
154 216 Pavlenko Yevgen Чоловіки (35-39) Побежали!
155 222 Трофимчук Євген Чоловіки (35-39)
156 228 Герасімов Максим Чоловіки (40-44)
157 229 Литвин Андрій Чоловіки (40-44) Мухомор
158 13 Бут Іван Юніори ШВСМ
159 16 Чаплікас Альгірдас Юніори
160 17 Маренич Євгеній Юніори
161 18 Яненко Олександр Юніори
162 19 Семененко Влад Юніори Олімп.Надії
163 23 Маренич Євгеній Юніори ШВСМ
164 27 Евтешенко Каріна Жінки (19-34)
165 29 Евтушенко Каріна Жінки (19-34) ШВСМ
166 46 Великоцька Марія Жінки (19-34) ШВСМ
Результат участника: